Solin Ambalaj | Balonlu Naylon
14948
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14948,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-1.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Balonlu Naylon

Balonlu naylon, patpat naylon olarak da bilinen bir paketleme malzemesidir. Naylon üzerindeki hava baloncukları sayesinde paketlemesi yapılan ürünü darbelerden korur. Bu özelliği sayesinde hassas ürünlerin paketlenmesi için büyük bir öneme sahiptir. Sevkiyatı yapılan ürünlerin taşınma esnasında alacağı darbeleri absorbe etmesi hem ürünü korur hem de sizi ürüne gelen zarardan dolayı maddi kayıptan korur. Balonlu naylonların tercih sebeplerinden birisi de sevkiyatın başka kanallarla yapılmasını kolaylaştırması ve maddi tasarruf sağlamasıdır. Bunu ele alacak olursak; balonlu naylon kullanılmayan bir firmanın ürününün güvenliği için ekstra ödemeler yapması özel taşıma maliyetlerini gözden çıkarması gerekmektedir.
Oysaki her işletme kendi teslimat ağını kuramayacağı için bu büyük bir külfet olarak kalacaktır. Balonlu naylon kullanımı tüm bu masraflardan kar etmenizi sağlar.

 

Balonlu Naylon Fiyatları

Balonlu naylon fiyatları kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. 2. kalite malzemelerin kullanıldığı balonlu naylonlar genelde koyu renkli artık materyallerin geri dönüşümüyle elde edilen ve görünüm anlamında kötü bir izlenime sebep veren bir malzemeden oluşmakla beraber ucuz fiyatlarla sahip olabileceğiniz ürünlerdendir. fakat 1. kalite malzeme ile üretile şeffaf balonlu naylonlar hem dayanım hem de kalite anlamında çok başarılı ürünlerdendir. Gerek dayanım gerekse esneme olarak da çok kullanışlıdır. Ürünlerde her zaman fiyatı belirleyen faktör ham madde, kalite, en boy ve
adet olmuştur. Balonlu naylonlar için en uygun fiyatları bizi arayarak alabilirsiniz…

Aradığınız Ambalaj Malzemelerini Uygun Fiyatlarla Alın!

Balonlu Naylon Kullanım Alanları

Balonlu Naylonın kullanım alanları çok hassas materyallerin paketlenmesinde,sevkiyatlarda, zarar görmemesi gereken ürünlerin paketlenmesinde kullanılmaktadır. Kargoya vereceğiniz bir paketten; saklayacağınız herhangi bir materyale kadar her alanda kullanımı fayda sağlayan; hatta ürün sunumları için göz alıcı sunumlarda kullanmak üzere dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır.
Tabiki biz en çok patlatmayı seviyoruz 🙂

Balonlu Naylon

Balonlu Naylon Siparişi

Balonlu Naylon siparişleriniz için bizi arayabilir; mail atabilir ve ürünler hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz..

Tıklaara Ara